Főoldal Főoldal Fórum Fórum Képfeltöltés Képfeltöltés Letöltések Letöltések Chat Chat
       VIP tagság információk itt Most ajándék termékkulccsal!    |    Olcsó webtárhely 0.99 euró/hó-tól www.olcsoweb.eu
Szerző    Téma: Ha segitség kell.  (Megtekintve 498767 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
Re:Ha segitség kell.
« Válasz #7575 Dátum: 2011. július 18. - 14:34:17 »
Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz be
Üdv!

Lehet, valami exe fájlos cuccot rakhatott fel, mondjuk ilyesmit: o2007pro_hu-hu_tr_pftw.exe.

Én inkább az Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz be-jére tippelek, bár a kedves kolléga nem ír erről semmit, mindent harapófogóval kell kihúzni belőle....

Vagy esetleg az a bizonyos Front-End valami egy hasonló megoldás lehet, Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz be......
"Sose higgy el semmit senkinek, még nekem sem!
Ellenőrizd, győződj meg róla, és a hitet váltsa fel a tudás." (Buddha)

Nem elérhető szucsgyuri

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7576 Dátum: 2011. július 18. - 14:52:15 »
A progira a nod32 virust ésszlel.

Önmagában ez nem jelent semmit. A KIS2012 nem háborog miatta. A rar-ban lévő fájlokra az alábbiakat adja a VirusTotal:
Rejtett tartalom

Én nem idegeskednék.

Nem elérhető Rob65

• Globális moderátor
  • Hős tag
  • A lehetetlent megoldjuk, csodára kicsit várni kell
    • Kerti tó és sziklakert, kertészet, díszfaiskola, parkosítások
« Válasz #7577 Dátum: 2011. július 18. - 17:34:20 »
Üdv!

Lehet, valami exe fájlos cuccot rakhatott fel, mondjuk ilyesmit: o2007pro_hu-hu_tr_pftw.exe.

De az biztosan nem tőlünk van, ahogyan Ő írta.

Még a témához :

Ha pedig MS Office, akkor nem XP-vel a 2007-es, hanem Win7 és Office 2010 a minimum.
Egy jó erős gyalu annak a hdd-nek, aztán szépen felsikálva mehet rá egy normális system rendes progikkal és bucher nélkül.
Nálunk csak korrekt progik vannak, az xp felett pedig már végképp eljárt az idő, bármilyen gépre is.
PC:AsusP5B-E,C2D-E6400,nVidia210,4GB,WD10EZRX
,Samu502HJ,sound:CMI8738
Laptop: LenovoG570 i7-2620M/HD6370M_1GB/RAM_8GB
+Win8.1Prox64HunSP1+OSX10.9.x[13C64]'Mavericks'+Ubuntu13.10‘SaucySalamander‘ skype:kisskert.rob65
"A válaszok már készen vannak: Csak jól kell kérdezni!"(Asimov: Én, a robot)

Nem elérhető hutoczky

• VIP
  • Hős tag
    • hutoczky.weboldala
« Válasz #7578 Dátum: 2011. július 19. - 11:43:42 »
Sziasztok , tudnátok nekem segiteni win7 64bit sp1 .
torko féle 8 in 1 ben.
Ma azt tapasztaltam, hogy mikor be kapcsoltam a gépet , hogy nagyon lassú.
Egy csomo ideig csak fekete kép fogadott.
Most win8 ról irok ez gyors maradt . ugyan az a gép.
CSak másik partició.
mi lehet a gond a win7 -tel?
Ígen csak most drasztikusan lelassúlt.
Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz beOS: win8(64)
VGA:  ATI Radeon HD 7770 OC:

HDD:WDC WD50 00AADS-67S9B1 SATA Disk(500GB)

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7579 Dátum: 2011. július 19. - 11:55:58 »
Sziasztok , tudnátok nekem segiteni win7 64bit sp1 .
torko féle 8 in 1 ben.
Ma azt tapasztaltam, hogy mikor be kapcsoltam a gépet , hogy nagyon lassú.
Egy csomo ideig csak fekete kép fogadott.
Most win8 ról irok ez gyors maradt . ugyan az a gép.
CSak másik partició.
mi lehet a gond a win7 -tel?

Ezt kábé, már vagy háromszor, négyszer, vagy többször, több variációban is megkérdezted már, annó válaszokat is kaptál rá, az, hogy ezeket nem jegyezted, értetted meg, az a te problémád. Egyébként te potenciális vakablak8 felhasználó leszel, már látom.... :cheesy:

Nem elérhető bagoly

• Kölyök tag
  • **
« Válasz #7580 Dátum: 2011. július 19. - 14:44:49 »
R2d2 és Rob65 és a többieknek...
Elnézést a hozzászólás ismétléséért.
-Nincs optikai meghajtó az Asus Eee PC-n,de nem gond. Van külső tápos HDD – IDE 5,4 –es USB 2.0 házam.IDE HDD/DVD-író/olvasó rá,onnan felmásolható bármi.Vagy 1-4 GB pendrive,arra kibontott ISO file állományai telepítésre készek.Ezeket meg a D: particióra másolva indulhat a telepítés.
 A Front_End nem felejtős,munkaeszköz,belső védelmi rendszerrel,változó jelszókkal,mert az AB Aegon oldalára azzal  lehet belépni,adatokhoz hozzáférni.Extra cuccok nincsenek a gépen,munkaeszköz.
 Rob65 üzenetének örülök (KB978367) ,ebben az irányban fog menni a dolog. Nem a torko Office 2007-el van gond,hanem azzal,mi a fene blokkolja a használatát! De egy informatikus ismerősnek átadtam folytatás végett.
W7 és Office 2010 felejtős.Az XP talán 2014-ig rajtalesz,míg a Front_End-et hozzáhangolják a W7-hez…Nemlenne gond az újratelepítés az Asus XP rendszer visszaállító lemezével-2 perc,de előtte mentés amit kell.Csak bő félnapos a frissítés és egyebek felmásolásával.Ha rendbejön a gond,visszaállítási pont lesz létrehozva.
Eredményt megírom majd.Köszönöm a hozzászólóknak és üdv.bagoly

Nem elérhető Rob65

• Globális moderátor
  • Hős tag
« Válasz #7581 Dátum: 2011. július 19. - 15:00:29 »
A front end blokkolja az office-t, írtam/linkeltem is a megoldást. Ez az eszköz akkor ennyi ...

Üdv : Rob
+Win8.1Prox64HunSP1+OSX10.9.x[13C64]'Mavericks'+Ubuntu13.10‘SaucySalamander‘ skype:kisskert.rob65

Nem elérhető Sandro

• Támogató
  • Törzstag
« Válasz #7582 Dátum: 2011. július 19. - 15:51:26 »
Kikérném én is a véleményeteket, talán itt van a legjobb helye!

Szeretnék monitort venni, és kinéztem 2 típust ugyanattól a gyártótól:
és

Szia! Nekem egy jó fél éve megy a g2022HDL és meg vagyok vele elégedve. Képileg tökéletes, bár megjelenésileg lehetne szebb is. Ha monitornak használod, szerintem megfelelő, mert nagyobb már nem áttekinthető. A beállításoknál a gyárit el lehet felejteni. Az ipon-on van teszt és beállítás javaslat is.
« Utoljára szerkesztve: 2011. július 19. - 16:08:06 írta Rob65 »

Nem elérhető Blatty

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7583 Dátum: 2011. július 19. - 20:18:35 »
Köszi a választ! G2222HDL lett belőle.  8)
Nekem tetszenek az alap beállítások. Nappal a normál módot használom 75-ös fényerőn, este meg Eco, mert sötétben elég az. Az iPon-os tesztbeli beállítások nekem kicsit sötétek/sárgásak/barnásak, én szeretem az éles színeket...
 :cheesy:
{Gigabyte GA-EP35-DS3}{Intel Core 2 Duo E4500 2,2GHz@3,0GHz}{4x1 GB Kingmax 800 MHz DDR2}{MSI N9600GT-T2D512-OC}{Samsung Spinpoint F1 HD322HJ 320GB}{Samsung Spinpoint F3 HD502HJ 500GB}{BenQ G2222HDL 21,5" LED}{NEC AD-7240S}{Windows 7 Professional SP1 x64}

Nem elérhető Hofmann

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7584 Dátum: 2011. július 20. - 17:00:36 »
Helo! Haver gépe nem hajlandó DVD-RW (újraírható) lemezt írni pedig támogatja az írója a plusszos és minuszos lemezeket is. Több író progival is lett próbálva és még csak bele sem kezd az írásba máris leáll hibával. Angolul írt ki valamit majd ma megnézem mit ír és akkor többet tudok mondani. Találkozott már valaki ilyesmivel?

Nem elérhető Exclusive

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7585 Dátum: 2011. július 20. - 17:27:52 »
Idézet
      Helo! Haver gépe nem hajlandó DVD-RW (újraírható) lemezt írni pedig támogatja az írója a plusszos és minuszos lemezeket is. Több író progival is lett próbálva és még csak bele sem kezd az írásba máris leáll hibával. Angolul írt ki valamit majd ma megnézem mit ír és akkor többet tudok mondani. Találkozott már valaki ilyesmivel?   

Igen! Agyonhasznált, vagy bóvli - hamisítvány lemeznél!

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7586 Dátum: 2011. július 20. - 17:52:30 »

Magával a leírt jelenséggel igen, ott a probléma az volt, hogy az íróegység képtelen volt bekalibrálnia magát, és felismerni az éppen írandó lemezeket. Magyarán, a gépben régebbi firmware lakozott, ezért nem volt képes felismerni, és használatba venni a legújabb fejlesztésű, és kiadású optikai lemezeket. - ez ott jellemzően egy Fuji gyártmányú, új DVD±RW keretes emblémájú lemezekkel jelentkezett. -
A probléma egy, az íróhoz való, legújabb kiadású firmware-telepítéssel megoldódott. Az agyonhasznált, vagy bóvli lemezeknél legtöbbször meg az a hiba, hogy elkezdi ugyan az írást, de az írás közben mindenféle hibajelenséggel elszáll, illetve a legdurvább, hogy az írás látszólag sikeres, de az ellenőrzéskor derül ki, hogy hibás a felírás, és ezzel együtt a lemez is. Itt viszont már az elején elakadt az írás, ezért magával a lemez felismerésével lehetnek a gondok, ezért firmware csere mindenképp javallott.

Hasonló hibajelenségek produkálhatnak az Atapi-írók is, amennyiben a nem megfelelő driver sys állomány van a gépben, illetve egy frissítéskor az felülíródik. Nemrég volt szó róla egy w7 frissítése során. - lásd Aspi driver probléma -
« Utoljára szerkesztve: 2011. július 20. - 19:05:48 írta r2d2 »

Nem elérhető firemano

• Kölyök tag
  • **
« Válasz #7587 Dátum: 2011. július 20. - 21:52:57 »
Szép jó estét mindenkinek!

Van nálam 1 régi P3-as gép (ASUS TUSI-M alaplap) amiben 1 JNC LC 235 ATX táp van. Olyat művel ez a kis drága, hogy bekapcsoló gombra nem reagál, vagy ha mégis akkor elindul a gép, de rövid időn belül leáll, illetve a táp ventilátora forog az alaplapi venti meg lassabban forog tovább. Nem igazán szoktam szerelni ezért kérdezem tőletek, hogy ez tápegység hiba vagy érdemes valami mást megnézni mielőtt kerítek másik tápot?

Nem elérhető Rob65

• Globális moderátor
  • Hős tag
« Válasz #7588 Dátum: 2011. július 20. - 23:23:49 »
Inkább csak a kapcsoló lehet már szar, meg a kontaktok, de tápot is könnyedén kukázhatsz másikat hozzá ...

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7589 Dátum: 2011. július 21. - 08:25:23 »
Szép jó estét mindenkinek!

Van nálam 1 régi P3-as gép (ASUS TUSI-M alaplap) amiben 1 JNC LC 235 ATX táp van. Olyat művel ez a kis drága, hogy bekapcsoló gombra nem reagál, vagy ha mégis akkor elindul a gép, de rövid időn belül leáll, illetve a táp ventilátora forog az alaplapi venti meg lassabban forog tovább. Nem igazán szoktam szerelni ezért kérdezem tőletek, hogy ez tápegység hiba vagy érdemes valami mást megnézni mielőtt kerítek másik tápot?

Az a Jnc táp futott még annó 235-ös Acorp névvel is, ugyanis azonos volt a kettő, mindkettő egy kalap szar, és rövid időn belül hazavágták az alaplapokat is, néhányat ugyan megvédett a tápban lévő olvadó-biztosíték, de nem ez volt rájuk alapvetően a jellemző. Inkább az eldurrant, felpúposodott elkók, átégett ellenállások, túlfeszültség miatti elhalálozások. Ha az alaplapod nem indul azonnal, elsőre, akkor ott baj lehet lap tápellátásával, nézz körül benne, vannak e felpúposodott kondik, nézz be a bios-ba is, mennyi feszültséget ad le az alaplap tápstabilizátora, mekkora frekvencián jár pl a pci-slot, ha ezek magasak, akkor tuti,hogy az alaplap is meghalófélben van. Elvileg, és gyakorlatilag a hibás kondik javíthatóak, más nem nagyon, és ez a régi lap nem is ér meg több plusz anyagi befektetést, inkább vegyél olcsón egy használtat, ha már mindenáron kell a p3-as gép. Persze egy korrect táp csere feltétlen szükséges hozzá.

Némi segédlet a témához:

Nem elérhető firemano

• Kölyök tag
  • **
« Válasz #7590 Dátum: 2011. július 21. - 09:56:59 »
Köszönöm a segítséget, majd belekukkantok jobban a belsejébe. Minden esetre ha kerül 1 táp kölcsönbe először azzal megpróbálom, gondolom ha a lap vacakol az nem árt a kölcsön táp egészségének.

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7591 Dátum: 2011. július 21. - 11:17:28 »
Köszönöm a segítséget, majd belekukkantok jobban a belsejébe. Minden esetre ha kerül 1 táp kölcsönbe először azzal megpróbálom, gondolom ha a lap vacakol az nem árt a kölcsön táp egészségének.

Elvileg nem, de, ha a lap tényleg halódik, akkor az új, egészséges táppal is jelentkezni fog az alaplapod csak többszöri bekapcsolás utáni indíthatóságának a problémája.

Ha mégis veszel hozzá új tápot, lehetőleg ne ilyet:

Inkább egy ilyet: - a gyártó eszközeire 3 év garanciát vállal!!! -

Magáról a Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz bepár szó.
És egy teszt: Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz be
Végül egy best ajánlat: Nincs jogosultságod a linkek megtekintéséhez. Regisztrálj vagy Jelentkezz be
« Utoljára szerkesztve: 2011. július 21. - 15:22:03 írta r2d2 »

Nem elérhető Hofmann

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7592 Dátum: 2011. július 21. - 13:35:09 »
Igen! Agyonhasznált, vagy bóvli - hamisítvány lemeznél!

Verbatim RW és Maxell  RW lemezek voltak próbálva sikertelenül. Szerintem legmegbízhatóbb márka, legalább is nekem 6 év alatt nem volt bajom egyikkel sem. Se a 4.7GB-sal sem a 8,5-sal. "Pájó" íróm ősrégi és firmware illetve hiba nelkül írja mindet.

Magával a leírt jelenséggel igen, ott a probléma az volt, hogy az íróegység képtelen volt bekalibrálnia magát, és felismerni az éppen írandó lemezeket. Magyarán, a gépben régebbi firmware lakozott, ....

2 éve jött piacra a haver írója. RW lemez meg jóval előtte.... Nem értem akkor hogy miért kellene firmware. Pedig az lesz a vége már más tippem nekem sincs.

Nem elérhető Exclusive

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7593 Dátum: 2011. július 21. - 15:54:21 »
Akkor nem lemezhiba!  Akkor maradt a firmware frissítés!  :undecided:

Nem elérhető pintyoo

• VIP
  • Hős tag
  • Lelkes amatőr
« Válasz #7594 Dátum: 2011. július 21. - 16:07:44 »
Verbatim RW és Maxell  RW lemezek voltak próbálva sikertelenül. Szerintem legmegbízhatóbb márka, legalább is nekem 6 év alatt nem volt bajom egyikkel sem. Se a 4.7GB-sal sem a 8,5-sal. "Pájó" íróm ősrégi és firmware illetve hiba nelkül írja mindet.

2 éve jött piacra a haver írója. RW lemez meg jóval előtte.... Nem értem akkor hogy miért kellene firmware. Pedig az lesz a vége már más tippem nekem sincs.

Csak ugy érdekesség képpen elmondom ,hogy nekem is volt ilyen problémám.

Egy nemolyan régi Lg R-RW (Fw frissítés után) Xp-vel 3x megirta a Verbatim RW lemezt (Ashampo Burning studio 9)-el ,Aztán többet nem akarta ,dobált mindenféle hibaüziket.Na mondom ilyen nincs,hogy 3x lehet ujraírni egy RW lemezt  >:(.
Aztán fogtam át tettem a másik gépbe (Windows7 ) Ősrégi Pioneer DVR-110D és ott a win7 gyári beépitett írója gyönyörűen megirta ,igaz csak 3x sebességgel,de a mainapig irkálok -rá- vele (sokadszor)

A megoldást nekérdezze senki, mert nem tudom.  8)
Gigabyt-EP45-UD3
Intel Core 2 Duo E8400 L2chase 6Mb
Corsair Dominator 2x2Gb DDR2 1066
Sapphire Radeon HD-5770 Vapor-x1Gb GDDR5
Chiftek 550 Activ PFC
WesternDigital WD 5000AAKS 500Gb
Mercury Topaz ATX
LG W 2486 Led
Windows 7 Ultimate 32bit Sp.1 (by torko)

Nem elérhető r2d2

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7595 Dátum: 2011. július 21. - 16:10:56 »
Csak ugy érdekesség képpen elmondom ,hogy nekem is volt ilyen problémám.

A megoldást nekérdezze senki, mert nem tudom.  8)

Gondolom az xp Aspi-driverjét nem cserélted le, fentebb írtam, azt is kell ám, ajánlott..... ;)

Nem elérhető pintyoo

• VIP
  • Hős tag
  • Lelkes amatőr
« Válasz #7596 Dátum: 2011. július 21. - 16:19:50 »
Re:R2D2

Idézet
Gondolom az xp Aspi-driverjét nem cserélted le, fentebb írtam, azt is kell ám, ajánlott...

Nem azt nem cseréltem ,nem is tudtam hogy kell!
ASPI-drivert hogy kell cserélni?(nagyon láma vagyok mi? :) )

Szerk: Elolvastam köszi  ;)
Gigabyt-EP45-UD3
Intel Core 2 Duo E8400 L2chase 6Mb
Corsair Dominator 2x2Gb DDR2 1066
Sapphire Radeon HD-5770 Vapor-x1Gb GDDR5
Chiftek 550 Activ PFC
WesternDigital WD 5000AAKS 500Gb
Mercury Topaz ATX
LG W 2486 Led
Windows 7 Ultimate 32bit Sp.1 (by torko)

Nem elérhető Hofmann

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7597 Dátum: 2011. július 21. - 20:50:10 »
Nah erre varjatok gombot Google userek.

Ezzel fogadott ma a gmail amikor be akartam lépni. Google-nak csak az email és a Google+ szolgáltatását használtam. Semmi indok hogy mi az ami miatt le lett tiltva. Hát b***** +! Az összes internetes oldalak ahová regeltem ezt az email címemet használtam. Hát ez szép. Soha többet nem fogok Google szolgáltatást használni ha ezt nem csinálják vissza legalább addig míg megváltoztatok mindent más email címemre. Rohadjanak meg ekkora kibaxást áhhhh ilyen nincs.  :( :( :( >:( >:( :'( :'(

Nem elérhető BRLCode

• VIP
  • Teljes tag
  • Grey Hat / OS Tester
    • BRLCode.NET
« Válasz #7598 Dátum: 2011. július 21. - 21:02:57 »
A Google+ okozta ezt?
ASRock P67 Fatality Performance - Intel Core i5 4x 2,90Ghz - 2x 4 GB DDR3 Corsair Vengeance Black DDR3-1600 DIMM CL9-9-9-24 - WD 500 GB SATA HDD - NVIDIA GeForce GTX 550 Ti - Fatality 7.1 - 750WATT Corsair CXM
Windows 8.1 Pro 64bit

Nem elérhető Hofmann

• VIP
  • Hős tag
« Válasz #7599 Dátum: 2011. július 21. - 21:09:04 »
Szerintem igen. 1 hete regeltem Google+-ra. Volt még egy gmail fiókom az nincs letiltva. Lehet azért mert ahhoz nem tartozott Google+ szolgáltatás.

szerk.: nah küldött a telefonomra egy ellenőrző kódot azt megadtam és csináltam új jelszót. Google+ szolgáltatás is megmaradt. Így most már végkép nem értem mi volt ez.